Ovo su imena organizatora i izvršioca zločina nad Bošnjacima i Hrvatima u Prijedoru

.

1. Srdjo SRDIĆ – zubar iz Prijedora, jedan od najbližih saradnika Radovana Karadžića
1. Savo KESIĆ ŽORŽ – bivši taksista
2. Nenad MORAČA – karatista, besposličar
3. Brane BERIĆ REBAC – veterinarski bolničar
4. Mile dr RADETIĆ – ginekolog, osnivač SDS Prijedora,
5. Dragan RADETIĆ – vojni tužilac u srpskoj vojsci
6. Predrag RADETIĆ – od prvog dana u redovima srpske vojske
7. Milomir STAKIĆ – liječnik, predsjednik srpske opštine Prijedor
8. Milorad Mićo KOVAČEVIĆ – liječnik, predsjednik Izvršnog odbora opštine Prijedor
Izvršioci Milorada Miće Kovačevića
1. Veljko ing HRGAR – stručnjak “srpskog” urbanističkog plana Prijedora
2. Dule MILJUŠ – stručnjak “srpskog” urbanističkog plana Prijedora
3. Branko Raca HRNJAK – stručnjak “srpskog” urbanističkog plana Prijedora
5. Simo MIŠKOVIĆ – bivši milicioner, predsjednik SDS
6. Simo DRLJAČA – nečelnik srpske milicije
7. Slobodan KURUZOVIĆ – komandant logora Trnopolje – nastavnik matematike
8. Mile MUTIĆ – direktor Srpskog Radio Prijedora i Srpskog Kozarskog vjesnika
1. RADE MUTIĆ – Sljedbenici Mile Mutića
2. Živko EĆIM – Sljedbenici Mile Mutića
3. Ostoja KESAR – Sljedbenici Mile Mutića
4. Mira KUNIĆ – Sljedbenici Mile Mutića
9. Dragan SAVANOVIĆ – predsjednik Kluba poslanika SDS
10. Slavko BUDMIR – komandant Srpskog sekreterijata za Narodnu odbranu
11. Milovan DRAGIĆ – direktos Srpskog komunalnog preduzeća
12. Slobodan BALABAN – produkator četnickog legla u Rudniku željezne rude Ljubija
13. Dušan KURNOGA – ideolog “četnicke omladine”, snadbijevač Srba benzinom i naftom
14. Bogdan DELIĆ – direktor gimnazije u Prijedoru

.

Izvršioci zločina
1. Vladmir ARSIĆ – pukovnik koji je pogazio sve Ženevske konvencije
2.Radmilo ZELJAJA – major, na ulazu u Kozarac lično je postavio tablu sa “Radmilovo’ i tako gradu koga je srušio dao svoje ime
3. Zoran KARLICA – kapetan, komandant jedinice koja vršila etničko čišćenje Prijedora
4. Drago TUBIN – mehaničar i rezervni poručnik, odgovoran za masovno ubijanje 320 ljudi u Partizanskoj ulici i Lukavici u Prijedoru
5.Savan RUNJO – nastavnik ONO i DSZ, major, komandant četnicke jedinice u Gornjim Podgradcima i bivši komandant Kasarne u Prijedoru

Logor Omarska, Organizatori i sponzori
1. Milan ANDIĆ – trgovac, specijalizirao se u iznuđivanju dragocjenosti od bogatijih Prijedorčana, obećavajući im slobodu
2. Nedo DELIĆ – vlasnik restorana “Evropa’
3. Rajko STUPAR PALE – trgovac, vlasnik restorana”Pale”, kriv je za ubistva i pljačke svih prijedorskih privatnika.

Uprava logora Omarska
1. Komandant: Željko MEJAKIĆ – komandant logora, milicioner,
2. Upravnik: Drago PRČAC – upravnik logora, penzionisani milicioner
3. Zamjenik: Milorad TADIĆ BRK – pomoćnik upravnika logora taksista
4. Miroslav KVOČKA – Jedno vrijeme komandant logora

Radnici rudnika željezne rude Ljubija, Srbi koji su zlostavljali i maltretirali logoraše u logoru Omarska, kamionima odvozili ubijene logoraše

1. Dragan PEŠEVIĆ PEŠA
2. Milorad DARDA
3. Vlado KOBAS
4. Zdravko BJELOBRK
5. Miloš RADIĆ BRKO
6. Petar PERO MRDJA

Prijeki sud u logoru Omarska
1. Slavko BERETA – advokat
2. Živko DRAGOSAVLJEVIĆ – sudija u “srpskom sudu” u Prijedoru
3. Draško ZEC – sudija u “srpskom sudu” u Prijedoru
4. Milenko TOMIĆ – sudija u “srpskom sudu” u Prijedoru

Službenice u logoru Omarska
1. Nada MARKOVSKI – radnica Milicije u Prijedoru
2. Slavica LAKIĆ – radnica Službe državne bezbjednosti
3. Nevenka SIKMAN – radnica Milicije
4.Darinka LUJIĆ – radnica Milicije

Ispitivači u logoru Omarska
1. Ranko MIJIĆ – šef ispitivača, načelnik kriminalističke službe u SUP Prijedor
2. Mirko JESIĆ – bivši radnik Službe državne bezbjednosti
3. Ranko BUCALO – radnik Službe državne bezbjednosti
4. Goran NOVIĆ – radnik Službe državne bezbjednosti
5. Dragan RADAKOVIĆ – nastavnik likovnog odgoja
6. Dragoje MEJAKIĆ – radnik Milicije
7 Rade KNEZEVIĆ – radnik Službe državne bezbjednosti
8. Ilija BJELIĆ – radnik Milicije
9. Obrad DESPOTOVIĆ – radnik Milicije
10. Nebojša TOMČIĆ – radnik Milicije
11. Nenad LUKIĆ – radnik Milicije
12. Miroslav ZORIĆ – radnik Milicije
13. Nebojša BABIĆ – profesor elektrotehnike
14. Ratko MILOSAVLJEVIC – agronom
15. Zarko TEJIC – radnik Milicije
16. Zoran KRNETA – radnik Milicije
17. Milan JENJETOVIĆ – radnik Milicije, vozač autobusa kojim su dolazili ispitivači u logor Omarska, tukao logoraše

Vođe smjena u logoru Omarska
1. Mladjo RADIĆ KRKAN – radnik Milicije
2. Momir GRUBAN ČKALJA – radnik Milicije
3. Milojica KOS KRLE – konobar

Stražari u logoru Omarska
1. Goran GRUBAN – ubio veterinara Seada Sivca
2.Goran PASPALJ GOPA – ubio R. Hadžalica i G. Ka.
3. Nedeljko SOSKAN SOLE – ubojica
4. Zoran KVOČKA – ubojica Enesa Alića
5. Stevan STEVANOVIĆ – ubojica
6. Miroslav STOJNIC – ubojica
7. Milutin POPOVIĆ POP – ubojica
8. Draženko PREDOJEVIĆ – ubojica {na slici TV CNN}
9. Željko PRČAC –
10. Nenad VRHOVAC
11. Nenad PENIĆ NEŠO
12. Ratko MRKIĆ – ubojica
13. ZUNE – ubojica
14. Dušan LONČAR DUDO – ubojica
15. STAKIĆ
16. JOKIĆ – ubojica
17. Marinko ROSAVA – ubojica
18. Uroš URE – ubojica
19. Ranko BERIĆ
20. MICKO – ubojica
21. MIKA
22. RAKAJ – ubojica
23. Popović CVITONJA
24. Stole KOKA – poslovođa prodavnice “Oka”
25. Branko PIRVAN ĆELO – ubojica
26. Stanko KRIVAJA – ubojica
27. Mile ROSIĆ
28. Draško GRUBAN
29. Zoran DELIĆ – bivši fudbaker, ubojica
30. Dušan JOKIĆ – mesar
31. Milojica MILE PANIC
32. Zivko MARMAT ZUTI – ubojica
33. Zoran ROMANIĆ DŽAJA – vlasnik diskoteke u Omarskoj
34. Rade RITAN
35. PAVLIĆ

Logor Keraterm
Duško SIKIRICA – komandant logora Keraterm

Komandanti straža logora Keraterm
1. Damir DOSEN – naređivao ubojstva logoraša
2. Dragan FUSTAR – naređivao ubojstva logoraša
3. Dragan KOLUNDŽIJA – naređivao ubostva logoraša

Stražari u logoru Keraterm
1. Zoran ŽIGIĆ – taksista, poznati kriminalac, počinio velike zločine u: Rakovčanima, Čarakovu, Zecovi, Zeger, Rizvanovići, Bišćani, Sredice
2. Dušan KNEŽEVIĆ – mesar, dolazio ubijati u u logor Omarska
3. Goran LAJIĆ – višestruki kriminalac bez zuba
4. KAJIN – komandir straže u logoru Keraterm
5. Nenad BANOVIĆ ČUPO – pripadnik bande Zorana Žigića
6. Predrag BANOVIĆ ČUPO – pripadnik bande Zorana Žigića
7. Dragan KONDIĆ – pripadnik bande Zorana Žigića
8. Nikica JANJIĆ – pripadnik bande Zorana Žigića
9. Nedeljko TIMARAC – pripadnik bande Zorana Žigića

Ispitivači u logoru Keraterm
1. Mira JANKOVIĆ – isljednik u Miliciji
2. Gostimir MODIĆ – isljednik u Miliciji
3. Živko JOVIĆ – isljednik u Miliciji
4. Branko ŠILJEG – isljednik u Miliciji
5. Jugoslav RODIĆ – isljednik u Miliciji
6. Radomir RODIĆ – radnik Službe državne bezbjednosti
7. Dragan RADETIĆ – advokat

Logor Trnopolje
Slobodan KURUZOVIĆ – Komandant logora Trnopolje

Pomoćnici komandanta logora Trnopolje
1. Braća BALABAN – tjelohranitelji Slobodana Kuruzovića
2. Pero ČURGUZ – pomoćnik komandanta logora Trnopolje
3. Vesna STOJANOVIĆ – dobrovoljka
4. Blanka BRKIĆ – dobrovoljka
5. Brane BERIĆ REBAC – deportirao logoraše u stočnim vagonima prema Doboju

Komandanti straža u logoru Trnopolje
1. Radenko SPIRIĆ – radnik:”Električnog” Prijedor
2. Jezdimir TOPIĆ – nastavnik
3. Čedo MANDIĆ – radnik Milicije

Stražari u logoru Trnopolje
1. Boško LAKIĆ – ubojica
2. Aco OSTOJIĆ – vozač
3. Zoran ŠTRBAC
4. Boro GRUBIĆ – novinar
5. LISCANSKI
6. Milutin MANDIĆ MANDOV – radnik Milicije
7. ČURGUZ

Spisak ostalih zločinaca prijedorskog kraja

Ovaj spisak je sačinjen na osnovu autentičnih svjedočenja preživjelih logoraša i izbjeglica u sabirnim centrima Karlovac i Resnik kod Zagreba

1. MARKO PAVIĆ – pravnik, bivši radnik Službe državne bezbjednosti, sada direktor PTT
2. JOSIĆ KRSTAN – profesor, komandant grada
3. KAURIN DRAGAN – ekonomista, direktor ‘Celuloze”
4. VUKOJA JOVAN – Direktor centra za socijalni rad
5. NEŠKOV MILANKO – profeosr, Bugarin po prijeklu, naređivao ubistva
6. DOSEN DJORDJE DJOLE – ubojica, ubio I. Jurica Putu i N. Bajramovića
7. ŽIGIĆ ZORAN – taksista, ubojica po narudžbi
8. KNEGINJIĆ ZORAN TACNA – konobar
9. KANTAR SNJEŽANA – medicinska sestra
10. SLAVKO BUDIMIR – komandant srpske TO
11. RADIŠIĆ MARKO – pravnik, bivši radnik Službe državne bezbjednosti
12. MARMUT SPIRO – načelnik Vojnog odsjeka
13. DRAGIĆ MILOVAN – direktor Komunalnog Prijedor
14. SAVIĆ MIRKO – inžinjer, direktor “Prijedorčanke ”
15. VEJINOVIĆ RANKO – ekonomista, direktor “Opresse”, sada “Srpskog glasa”
16. ALEKSIĆ DUŠAN – direktor osnovne škole
17. DALJEVIĆ RAJKO – radnik Milicije
18. CRNCEVIC NEDELJKO – stolar
19. STANIĆ ANA – profesor
20. STANIĆ JOVO – profesor
21. DALJEVIĆ MILUTIN – profesor
22. NOŽINIĆ ZIZA – predsjednica Kola srpskih sestara
23. NOŽINIĆ NEBOJŠA – politolog, srpski dobrovoljac
24. ZGONJANIN BORO – mesar
25. KANTAR ZDRAVKO – radnik u Ljubiji
26. ŠIPKA VUKAŠIN – ekonomista
27. LEKIĆ SLOBODAN – radnik ‘Agrounije”
28. VUJMILOVIĆ NENAD – major, komandant četničke jedinice u napadima na Gradačac
29. DUJO MILANKO – radnik Komunalnog
30. JOVIČIĆ MIRKO – profesor
31. OSTOJIĆ RADE – inžinjer u “Celulozi”
32. DJURDJEVIĆ MILAN – profesor
33. BAJIĆ BOŽIDAR – ekonomista u “Autotransportu”
34. GORNJIĆ SLOBODAN – direktor Službe društvenog knjigovodstva
35. MEDAREVIĆ LJUBAN – radnik Službe društvenog knjigovodstva
36. OBRADOVIĆ RADOVAN COLE – arhitekt
37. OBRADOVIĆ PETAR PEKIŠA – električar
38. BERIĆ DUŠKO – radnik u “Kolskoj”
39. AGBABA MLADEN – službenik
40. KOVRLIJA MIRKO – profesor
41. TOPIĆ RANKO – ekonomista, direktor tvornice keksa “Josip Kraš”, sada “Mira”
42. VILA RANKO – pravnik
43. MACANOVIĆ LJUBO – pravnik
44. SIMATOVIĆ MOMIR – vodoinstalater
45. EGIĆ NIKOLA – vozač
46. STOJANOVIĆ MLADEN – profesor i direktor Ekonomske škole
47. DELIĆ BOGDAN – profesor i direktor gimnazije
48. MIŠKOVIĆ SLOBODAN – profesor
49. ZORIĆ LAZO – profesor
50. SANIČANIN MIRKO – tehničar
51. JOVES RATKO – profesor
52. RADETIĆ DRAGAN – advokat, načelnik Vojne policije
53. ZEZELJ BRANKO – vozač
54. RADAKOVIĆ BRANE – vozač
55. JESIĆ GORAN – vozač
56. ROSIĆ MILAN – zidar
57. VUJINOVIĆ DANE – inžinjer
58. KECMAN BRANE – direktor ‘Kozara putevi”
59. BURUDŽIJA MIRKO – hirurg
60. SOVILJ RADOMIR – profesor, ideolog SDS, kasnije prešao u Srpsku radikalnu stranku
61. MANOJLOVIĆ NIKOLA – inžinjer, direktor “Kolska”, četnik dobrovoljac
62. MACURA ŽELJKO – liječnik, srpski dobrovoljac
63. KOBAS MIRKO – medicinski tehničar, ubojica bez ruke
64. TORBICA ZDRAVKO – radnik Milicije, ubojica
65. STUPAR NENAD SMIT – srpski dobrovoljac
66. MRDJA DADO – pripadnik Interventnog voda, višestruki ubojica
67. BABIĆ ZORAN – pripadnik Interventnog voda, višestruki ubojica
68. STUPAR BOŠKO – pripadnik četničke jedinice iz Tukova
69. BABIĆ LJUBAN – geometar, predsjednik SDS Tukovi
70. BALTIĆ SRETKO – vozač
71. BALTIĆ VLADO – vozač
72. BALTIĆ MIŠO – radnik Kumunalnog
73.BOSANČIĆ MOMČILO –
74. BASKOT MARKO
75. BUJIĆ LUKA – ubojica
76. BILBIJA RADE – četnicki vojvoda, naredio masakr u Staroj Rijeci
77. DESNICA ZDRAVKO
78. DOBRIJEVIĆ MIŠO – četnicki vojvoda
79. DOSEN STOJAN – izvršilac masakra u bolnici u Banja Luci
80. DRCA LJUBAN – mesar
81. DJAKOVIĆ MIRKO – lugar
82. EĆIM JOVO GLOCO – privatnik, saučesnik u ubojstvu Halila Dedića
83. EĆIM NENAD GERA – muzičar
84. GRUBLJEŠIĆ MIRKO – načelnik za privredu u Opštini Prijedor
85. GRUBLJAŠIĆ OSTOJA – ubijao po Kozarcu
86. GUSLOV NIKOLA
87. KOLAR SLAVKO – ubojica
88. KOLAR MIODRAG – klao kamom po selima oko Prijedora
89. KNEŽEVIĆ DRAŽEN – penzioner
90. KOTORAŠ BRANKO – koljač iz Puharske
91. KOTORAŠ DRAŠKO – radnik u Toplani
92. KOTORAŠ JOVO – radnik u Ciglani
93. KOVAČEVIĆ VUKAŠIN – geometar
94. MANOJLOVIĆ MILOŠ – geometar
95. MILUTINOVIĆ MILOVAN – major
96. MILUTINOVIĆ – karatista
97. MITROVIĆ DRAGO, PERO I SLOBODAN
98. PEKIJA MILAN
99. RAUS DUŠAN, MILROAD I RAJKO
100. SAVANOVIĆ MIRKO
101. SRDIĆ DRAGOJE – bivši oficir JNA
102. SRDIĆ ŽIVKO – radnik “Celuloze”
103. TELEBAK RAJKO – lugar
104. TOMIĆ BRANE – radnik ‘Borca”
105. TOPIĆ DRAGAN – nastavnik, direktor Pozorišta
106. TUBIN RAJKO – radnik ‘Autotransporta”
107. TUBIN VELJKO
108. VUČKOVIć MIHAJLO – radnik
109. VUČKOVIĆ NEDJO
110. VUČKOVIĆ NEDJO II – učesnik masakra u bolnici u Banja Luci
111. ZEC SIMO – nastavnik
112. ZELENIKA BRACO – električar
113. ŽIGIĆ MILENKO – trgovac
114. GRBIĆ MILKA – socijalna radnica
115. TRMOŠLJANIN DRENA – učiteljica, pljačkala bosnjačke kuće
116. ŠIPKA MILAN – inžinjer
117. BABIĆ KAĆA – pravnica
118. JANDRIĆ VLADO – tehničar
119. TRAVAR MILAN – radnik Milicije
120. TRAVAR RANKO – načelnik za privredu
121. MRDJAŠ MILE – ekonomista
122. VUKOJEVIĆ DRENA – daktilografkinja
123. MARIN MIRKO – nastavnik
124. PANIĆ JOVO – vozač
125. MARJANOVIĆ OSTOJA – inžinjer, direktor Rudnika željezne rude Ljubija
126. BECNER ZORAN – vozač
127. RADIŠIĆ MIRJANA – profesorica
128. VRACAR MILENKO – profesor
129. MAKSIMOVIĆ BRANKO BRANJA – pravnik, predsjednik Srpske radikalne stranke
130. VRACAR M. MILENKO – guverner u RS
131. ROMANIĆ ŽELJKO – privatnik
132. SUKIĆ RADE – ekonomista
133. STOJAKOVIĆ TOMO – radnik Milicije
134. ZELIĆ ZELE – pripadnik četnićke jedinice”Zaran Karlica”, ubio više od 150 Kozarčana
135. KMEZIĆ RAJKO – vikend četnik iz Minhena
136. GAVRANOVIĆ NEDJO – vikend četnik iz Minhena
137. BUJIĆ MIĆO – komandir milicije u Rakelićima
138. PILIPOVIĆ RADE – privatnik
139. SURTOV RAJKO – nastavnik, četnicki vojvoda iz Gomjenice
140. SURTOV ZORAN – nastavnik
141. BAJIĆ ZORAN – nogometaš
142. MAKSIMOVIĆ DRAGAN – ubojica iz Cele
143. BALABAN MILE – direktor u ‘Celulozi’
144 BABIĆ BORO – direktor Uprave za prihode
145. BESIĆ MIRA – profesorica
146. TOPOLA RANKO – službenik
147. GLIGIĆ DUŠAN – trgovac
148. SAVIĆ LAZO – trgovac
149. GVOZDEN ZDRAVKO – trgovac
150. GVOZDEN RAJKO RAJS – trgovac
151. GRBIĆ MILE – trgovac
152. RAJČEVIĆ MILOŠ – direktor Srednješkolskog centra
153. MILIĆ ALEKSANDAR – profesor
154. ANTIĆ SLOBODAN – profesor
155. PANIĆ MILKA – medicinska sestra
156. RADJENOVIĆ LJUBAN – profesor
157. RADJENOVIĆ KAMENKO – pukovnik, podpredsjednik Srpske radikalne stranke
158. RADOJKA EDEKOV – direktorica Bolnice
159. MILANOVIĆ SNJEŽANA – liječnica
160. ŽIGIĆ DANKA – medicinska sestra
161. DJUKIĆ RAJKO – liječnik
162. PEKIJA MIRKO – trgovac, specijalista za pljačku bosnjačke imovine
163. GRANDIĆ MILEVA – otjerala u logor 15 susjeda
164. CRNIĆ BRANKA – pljačkala bošnjačke kuće
165. AGBABA JOVAN CICO – pljačkao kuće
166. RITAN BRANISALV – vođa ‘Delija”, sprske paravojske
167. KANTAR NENAD – proglašen ratnim zločincem u Hrvatskoj
168. ZRNIĆ NENAD NEŠO – vođa tkz. Grobara
169. PREDOJEVIĆ ZORAN – trgovac
170. MAZALIĆ MILORAD – kapetan
171. KANTAR NEBOJŠA – penzioner
172. ČADJO MLADJEN – radnik Milicije
173. TADIĆ BOGDAN – pravnik
174. TADIĆ SLOBODAN – nastavnik i muzičar
175. TOPIĆ BORO – vlasnik ‘Uniprometa”, ratni profiter
176. MARČETIĆ BORKO – zidar, učesnik masakra u Kozarcu
177. SAVIĆ DUŠAN – kapetan komandant Kriznog štaba Rakelići
178. ANTONIĆ SLAVKO – inžinjer
179. RAJLIĆ RADOVAN – tehničar, komandant Kasarne u Prijedoru
180. TOPIĆ JEZDIMIR – nastavnik, komandant straže u logoru Trnopolje
181. RUJEVIĆ SLOBODAN – zločinac, došao iz Vukovara
182. KESIĆ MIRKO – osnivač samostalnog odreda ubojica
183. MRKIĆ VASKRSIJA – službenik u Komunalnom
184. DOČINOVIĆ SLOBODAN – zločinac, došao iz Vukovara
185. BUCALO VASO – službenik
186. MACURA MILUTIN – zidar
187. DRAGOJEVIĆ MILAN – mesar
188. STUPAR RADOMIR – šofer, ubojica iz Pakraca, izvršilac zločina u logoru Keraterm
189. MIJIĆ RELJA – radnik u Keramici
190. RADOŠEVIĆ ACO – nastavnik
191. ZORIĆ BORO – privatni ugostitelj
192. JOKSIMOVIĆ MILE TICA – službenik
193. TRKULJA ZORAN – službenik
194. BRKOVIĆ MILORAD – srpski dobrovoljac
195. DJENADIJA MARKO – radnik u Miliciji
196. DALJEVIĆ RADOVAN – milicioner
197. GRUBLJEŠIĆ MILUTIN – mesar, učestvovao u masakru u Kozarcu i “Brdu”
198. MILIĆ MILORAD PINGO – dobrovoljac u četničkoj jedinici iz Omarske
199. RADANOVIĆ MOMČILO CIGO – komandir četnika iz Omarske
200. SUPIĆ DRAGAN – čelnik četničke omladine, palio kuće u Starom gradu i Prijedoru
201. MILOŠEVIĆ SRETEN SREJA – slubenik, etnički očistio Skelu i Raskovac
202. KECMAN MLADEN – rukometaš, pljačkao po Prijedoru
203. MARKUŠ – rukometaš, četnik dobrovoljac
204. KECMAN LJILJA – službenica, pljačkala zlato i devize
205. MADŽAR STOJAN – višestruki kriminalac, pripadnik četnicke vojne policije
206. BLAGOJEVIĆ RADOŠ – direktor Srpske banke
207. TUBIN VUKAŠIN – inžinjer
208. PLEMIĆ NIKOLA – opljačkao i prisvojio Tvornicu ‘Borac” Travnik, pogon Prijedor
209. OBRADOVIĆ STEVO – inžinjer, dobrovoljac na ratištima
210. ŠEVA STOJAN – referent u vojnom odsjeku, pravio spiskove za mobilizaciju
211. PEKIJA NENAD – pripadnik Interventnog voda, uselio se u stan dr. Osmana Mahmuljina

Hvala ko podijeli!

.

You may also like...

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

>
Facebook
shares