TUŽNO NEDJELJNO JUTRO: Igrači Sloge sletjeli autom u rijeku Unu

Sinoć se dogodila velika tragedija u Bos. Otoci, u kojoj su smrtno stradala dva mladića.

Naime, igrači NK Sloga iz Bosanske Otoke, njih pet je imalo saobraćajnu nesreću, u kojoj su sletjeli sa kolovoza pored mosta u Bosanskoj Otoci.

Tri su se fudbalera uspjeli spasiti i izići iz vozila ali nažalost u vodi su ostali kapiten Sloge, Nedžad Mujagić Dzonii i Fajić Adnan.

Ekipe službe za spašavanje na vodi i u vodi i članovi Kajak kanu kluba Kormoran jutarnjih sati rade na vađenju olupine i tijela stradalih.

Izvor:dijasporainfo.net

Hvala ko podijeli!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*