Prijatelj tragično poginulih mladića kroz suze: Srce mi se cijepa, sutra neka mi niko ne čestita rođendan

Bosanskohercegovačku javnost potresla je vijest o preranoj smrti trojice mladića iz Begovog Hana kod Žepča, koji su noć uoči Kurban-bajrama poginuli u saobraćajnoj nesreći.

Rodbina, prijatelji i komšije opraštaju se od Ajdina Tahića, Nermina Kamerića i Ajdina Grahića, a, kako kažu, pogađaju ih negativni komentari na društvenim mrežama upućenih na račun tragično stradalih momaka.

– Ni jedan od njih nije pio alkohol. Krvi bi dali, ako treba. Žao mi je, srce mi se cijepa. Nije bilo vrjednijih momaka u Begovom Hanu – rekao je kroz suze za portal “Avaza” Elvis Kadić, njihov prijatelj.

Status prijatelja stradalih mladićaStatus prijatelja stradalih mladića
Kadić je objavio i status na svom Facebook profilu u kojem kaže da će, umjesto proslave svog rođendana, sutra pokopati svoje najbolje drugove.

– Zamolio bih sve prijatelje da mi sutra ne čestitaju rođendan. Sutra nije moj rođendan, već dan kada ću pokopati svoje drugove.


Dženaza će biti klanjana sutra u 16 sati, na poligonu Osnovne škole Begov Han, a proglašen je i Dan žalosti u Općini Žepče.

Hvala ko podijeli!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*