POTRESNE SCENE IZ BRČKOG: UKOPANI FAHRIJA, OMER, MIRELA, RAŠIDA, ŠAĆIR I FAHRIJA

U Brčkom je klanjana dženaza tragično stradalim u subotnjem požaru, koji je izbio u porodičnoj kući.

Muk i tišina zavladali su ovim malim gradićem na sjeveru Bosne i Hercegovine. Kako kažu građani Brčkog, generacije ne pamte veću tragediju.

Napominjemo, u subotu je došlo do požara u porodičnoj kući u brčanskom naselju Suljagića sokak. Tom prilikom sedam osoba je smrtno stradalo, dok ih je više zadobilo povrede.

Prisutnima se emotivnom porukom obratio i tamošnji efendija koji je kazao da je ovo jedan od najtužnijih dana u našoj zemlji.

Danas na drugi svijet ispraćamo sedam članova jedne porodice. Djed i nana, njihova djeca i njihova unučad. U ovom teškom trenutku, u danu tuge, upućujemo dovu Svevišnjem Gospodaru da njihovim porodicama podari sabur. Koristim priliku da vam se zahvalim jer ste pokazali suosjećanje. Ukazali ste poštovanje prema nasim merhumima, i članovima njihove porodice – kazao je.

Hvala ko podijeli!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*