Na ahiret preselio nastavnik vjeronauke Saudin Lendo

Usljed posljedica koronavirusa Saudin Lendo, profesor vjeronauke Osnovne škole “Dolac” iz Travnika je preminuo. Prošle sedmice mu se zdravstveno stanjen pogoršalo te je bio priključen na respirator.

Informacija o smrti mladog profesora je iznenadila mnoge koji su ga poznavali, a o njemu su imali samo riječi hvale.

“S tugom i bolom u srcu obavještavamo da je na ahiret preselio naš kolega hadži Saudin Lendo, profesor vjeronauke. Nema riječi kojima se mogu opisati tuga i bol zbog gubitka ovog velikog čovjeka. Zračio si pozitivnom energijom i bio ponos naše škole, mnogima si bio puno više od radnog kolege, bio si prijatelj, drug i brat. Bio si uzor mnogima, našim učenicima si bio puno više od nastavnika. Da ti se dragi Allah smiluje i podari ti Džennet Firdevs, a tvojoj porodici podari sabur i snagu da prebrode ove teške trenutke”, stoji u poruci kolektiva OŠ “Dolac”.

Hvala ko podijeli!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*