Reklama od Huda Company se vrtila u cazinskoj dvorani, mnogi misle da bi bilo bolje da je napravio zube

Rukomenta reprezetnacija BiH večeras je u Cazinu savladala Grčku sa rezultatom 23:22 u okviru drugog kola kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Rukometni Zmajevi su u paklenoj atmosferi slomili Grke u posljednjoj minuti utakmice.

Pored dobre igre i atmosfere za oko mnogih navijača u dvorani, ali i na malim TV ekranima zapale su reklame, odnosno sponzori rukometne reprezetnacije BiH.

Poznati Tik Toker iz Cazina, Huda Company i Sanel Patak rivalitet sa društvenih mreža prenijeli su i na rukomentu utakmicu. Njihove reklame su se vrtile tokom utakmice u cazinskoj dvorani, a slike su zapalile društvene mreže.

 

 

Dok jedni kritikuju, drugi ih podržavaju što su nekoliko desetina hiljada KM uložili u sponzorstva i podršku rukometnoj reprezentaciji BiH.

Inače, Huda i Patak su jedni od najpoznatijih Tik Tokeri u regionu, koji su prema mnogim procjenama do sada od donacija zaradili nekoliko miliona KM.

Hvala ko podijeli!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*